MENU
Skútry Hradec Králové, značkové doplňky a autorizovaný servis

VESPA PRIMAVERA 125 4-TAKTNÍ ABS E5

VESPA PRIMAVERA 125 4-TAKTNÍ ABS E5

124 900 Kč včetně DPH
skladem: Hradec Králové


125 ccmVESPAjinéšedá
PV 125 4-TAKTNÍ ABS E5

V roce 1967 spatřila v Pontedeře světlo světa legendární Vespa 125 PRIMAVERA a okamžitě okouzlila masy. Během následujících 14 let bylo vyrobeno více než 240 000 modelů, které významně přispěly k působivé pověsti, jíž se značka VESPA dodnes těší po celém světě. Nová edice ušlechtilého vozu PRIMAVERA, který od roku 2013 každoročně na jaře opět zkrášluje městské ulice, příznačně pojmenovaná italsky "Primavera", se také již dávno stala oblíbeným kultovním vozem.   

Koupit Vespa PRIMAVERA online

Především, a na tom se shodnou všichni, je Vespa PRIMAVERA naprosto spolehlivé a kvalitní vozidlo, které téměř neztrácí na hodnotě a ve svém segmentu nemá konkurenci. Elegantní PRIMAVERA je mnohem víc než jen městský skútr na krátké cesty po městě. Za druhé, nelze opomenout kultovní faktor, který si Vespa za 75 let své existence získala. Každý, kdo se rozhodne koupit si Vespu PRIMAVERA, chce víc než jen praktické vozidlo, které ho dopraví z bodu A do bodu B. Je to kus "dolce vita". Kousek "dolce vita", radost ze stylu a elegantního designu, symbol mladistvého a mladého ducha, individuality a svobody - to vše Vespa pro své jezdce ztělesňuje.

PRIMAVERA je k dispozici s motorem o objemu 50 nebo 125 cm3. Naprosto splňuje všechny požadavky každodenního městského provozu a je vhodný i pro krátké víkendové výlety. S Vespou PRIMAVERA vždy upoutáte pozornost, ať už se vydáte kamkoli 
Zajímá Vás více? Nenašli jste potřebné informace?
Email*:
Telefon*:
Váš dotaz:
* vyplňte alespoň jeden z těchto dvou údajů
kompletní kontakty
Produkt je zařazen v následujících kategoriích - podívejte se na podobné produkty: