MENU
Skútry Hradec Králové, značkové doplňky a autorizovaný servis

Piaggio Liberty Euro 5

Piaggio Liberty Euro 5
79 900 Kč
včetně DPH
skladem: Hradec Králové 

 

Piaggio Liberty 125 ABS je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají nepolapitelnou kombinaci stylu, lehkosti, snadné jízdy a bezpečnosti. Odlišuje se vynikajícími standardy manévrovatelnosti, agility a spolehlivosti spolu se solidním technologickým základem, například systémem ABS pouze na předních kolech a tříventilovým, vzduchem chlazeným motorem i-get (Italian Green Experience Technology) s certifikátem Euro 5 a elektronickým vstřikováním paliva. Zkrátka vynikající výkon, nízká spotřeba, minimální provozní náklady, snížená hlučnost a vyšší účinnost. 

Technologie i-get

Jednoválcový motor i-get (Italian Green Experience Technology), který pohání Piaggio Liberty 125 ABS, je příkladem pokročilého myšlení Piaggia, pokud jde o maximální potěšení z jízdy. Užij si sníženou hlučnost, mimořádně hladký chod a nejen nižší spotřebu paliva, ale také výrazné snížení škodlivých emisí.

Spousta úložného prostoru

Piaggio Liberty 125 ABS se může pochlubit velkým množstvím úložných prostor, počínaje zadní částí štítu, kde se nachází přihrádka se dvěma částmi, ideální pro uložení dokladů a dalších drobných předmětů, a která má ochranný kryt, který lze uzamknout pomocí spínače zapalování. Po zvednutí sedla a kliknutí na praktické tlačítko na řídítkách najdeš druhý úložný prostor s dostatkem místa pro uložení jet přilby.

 

Výhody skútru s vysokými koly

Přední 16palcové kolo modelu Piaggio Liberty 125 ABS zajišťuje stabilitu a přesnost jízdy bez ohledu na podmínky, zatímco zadní 14palcové kolo s pneumatikou 100/80 poskytuje dokonalý kompromis mezi přilnavostí a obratností. Systém ABS pouze na předním kole vyvinulo Piaggio společně s firmou Bosch, předním světovým výrobcem automobilových komponentů.

Vše pod kontrolou

Piggio Liberty 125 ABS hladce kombinuje analogovou a digitální technologii, pokud jde o přístrojový panel. Klasický ukazatel rychlosti je úhledně umístěn vedle LCD displeje, který se aktivuje tlačítkem na pravé straně řídítek. Modro osvětlený displej znázorňuje hladinu paliva a najdeš zde i ujeté kilometry. A díky digitálním hodinám se nemusíš obávat, že na důležitou schůzku přijedeš pozdě.

Bianco
Blue
NeroZajímá Vás více? Nenašli jste potřebné informace?
Email*:
Telefon*:
Váš dotaz:
* vyplňte alespoň jeden z těchto dvou údajů
kompletní kontakty
Produkt je zařazen v následujících kategoriích - podívejte se na podobné produkty: