MENU
Skútry Hradec Králové, značkové doplňky a autorizovaný servis

Medley 125 S 2023 - ZIMNÍ POBÍDKA

Medley 125 S 2023
97 900 Kč
včetně DPH
skladem: Hradec Králové

Nejvýkonnější stopědvacítka na trhuPůvodní cena: 102 900,- Kč

Nyní:  97 900,- Kč

 

 

Piaggio Medley 125

 

Hm, vy tedy víte, co je to gusto!

Piaggio Medley nabízí nejsilnější motor v kategorii městských skútrů s objemem motoru 125 ccm. Výkonové maximum motoru dosahuje legislativní hranice 11kW, kdy ještě můžete skútr řídit jen s Bčkovým řidičákem. Tužší rám společně s velkými koly o průměru 16"  a 14"  zajišťují výbornou stabilitu při vyšších rychlostech a vy si díky tomu užíváte absolutní kontrolu nad skútrem. O bezpečné brzdění se starají kotoučové brzdy s dvoukanálovým systémem ABS od Bosch. Lehce přepracovaný design skútru nabízí přední full LED světlomet s denním svícením, novou ergonomii sedla a stupačky pro spolujezdce. Skútry Medley jsou dostupné v základní a Skové variantě, které se liší barvami karoserie a vybavením. Základní Medley je k mání ve třech barvách bílé, šedé a černé barvě karoserie.

O 20% svižnější svezení díky novému motoru

Maximální výkon 11 kW, tj celých 15 koní v městském skútru nemá v současné chvíli nikdo jiný na trhu. To bývá maximálka motorů s objemem 150 ccm a větších. Z motoru ho vývojáři dostali především díky nové hlavě s většími ventily, jinými vačkami, lehčími ventilovými vahadly a upraveným spalovákem, potom díky novému pístu, vstřikovači i vstřikovacímu hrdlu, airboxu, výfuku… no prostě toho moc z původní verze motoru nezůstalo. Že se průměrná spotřeba zvedla z 2,1 na 2,4 l/100 km, mu klidně odpustíte. Funkce Start-stop se dá díky bohu vypnout, každopádně v Piaggiu systém vylepšili a reaguje na provozní změny rychleji než minulá verze.

Mi scuzi signore, ale sakra dobrý vkus!

Analogové budíky nahradil LCD displej, holt doba si ho žádá. Jako volitelné příslušenství si můžete dokoupit connectivitu skútru na aplikaci Piaggio Mia, která vám umožňuje propojit skútr s vaším smartphonem a využívat funkce jako je bike finder atp. Pod velkým a pohodlným sedadlem s červeným prošitím je dostatečný prostor pro dvě otevřené přilby.  V jednom z předních odkládacích prostorů najdete USB port pro dobíjení telefonu nebo navigace. Skútr si můžete dovybavit ze široké nabídky značkového příslušenství.

Prohlédněte si ho ze všech stran
Zajímá Vás více? Nenašli jste potřebné informace?
Email*:
Telefon*:
Váš dotaz:
* vyplňte alespoň jeden z těchto dvou údajů
kompletní kontakty
Produkt je zařazen v následujících kategoriích - podívejte se na podobné produkty: